Klubist

Meie tantsuklubi eesmärgiks on swingtantsude ja sellega seonduva kultuuri populariseerimine. MTÜ Tantsuklubi Tartu Swingi lõid 2015.aasta jaanuaris seitse swingisõltlast, kes soovisid, et see tants Tartust ei kaoks. 

Mis see swing siis on? Üks kultuur, muusika, tants. Mitmeid erinevaid tantse. Meie oleme rohkem pühendunud LINDY HOPile. Aga mis see lindy hop on? Vaata kaasakiskuvat Carsie Blanton videot, kus äge Peter Loggins tantsu lööb!

Ühe populaarseima swingtantsu arengust annab ülevaate tänuavaldusena loodud koomiline tantsu-seade The Evolution of Lindy Hop ja selle kõik seletab rohkem lahti The Evolution of Lindy Hop: A Compilation of Clips (vt ka 2-in-1).

 

Mis teoskil?

  • 2017. a. talv-kevad perioodil viime läbi swingtantsu tunde nii algajatele (registreeru kursustele!), jätkajatele, kesktasemele kui edasijõudnutele, pakume tunde stepi-huvilistele
  • Kord kuus korraldame swingtantsuõhtuid koostöös vintage tantsuklubiga  ELVIS kõigile huvilistele
  • Meenutame lahedat suvelaagrit Tartu Summer Swing pidudega Alatskivi lossis ja Tartus, Emajõel; planeerime järgmisi suuremaid üritusi
  • Osaleme siin ja seal, organiseerime seda ja teist, kõik abinõud on pühendatud eesmärgile – jälgi meie Facebooki lehte!

 

Vaata mis toimub!

Facebook
Instagram
YouTube