Kesktase

Swingtantsude kesktaseme tunnid on mõeldud neile, kes on läbinud jätkajate kursused. Tundides töötame nii põhielementide lihvimisega, musikaalsuse kui uute sammude õppimisega. Lisaks teeme aeg-ajalt ka väiksemaid rutiine. 2018.aasta sügishooajal on suur erinevus varasemaga võrreldes: esmaspäevased tunnid on pühendatud kas shagile, bluesile või balboale; kolmapäevased tunnid lindy hopile.
 
2018.aasta sügishooaeg:
* Tunnid algavad 10.septembril.
* Tunnid on KAKS korda NÄDALAS. Esmaspäeviti kell 18:30-19:30 (erinevad juhendajad vastavalt tunni teemale) ning kolmapäeviti kell 20-21 (Raido/Tõnis ja Mari/Pille/Lili/Liis). NB! Mõlema tunniga käib kaasa pool tundi sotsiaalse tantsu aega.
* Tunnid toimuvad Forseliuse kooli saalis IV korrusel.
* Kesktaseme tundide hind on ühes kuus 45 eurot (septembris ja detsembris 30 eurot); periood september kuni detsember 130 eurot. Ühe tunni kaupa makstes on korra hind 7€.
* Kui soovid osaleda lisaks jätkajate tundides, siis selle eest lisaks maksma ei pea. Ent pea silmas, et oleksid valmis tundided kohanduma rolliga (olenevalt kas kohal on rohkem juhtijaid või järgijaid).
* Anna oma huvist teada maie.saarkivi@gmail.com

Soovitame sulle veel

Tantsuklubi Tartu Swing

õik tantsuklubi Tartu Swing õpetajad töötavad vabatahtlikkuse alusel ja kursustest saadud tasu kasutame trenniruumide rendiks, pidude ja laagrite korraldamiseks, välisõpetajatele tasumiseks ja enesetäienduseks.