Kesktase

Lindy hopi kesktaseme tunnid on mõeldud neile, kes on läbinud jätkajate kursused. Tundides töötame nii põhielementide lihvimisega, musikaalsuse kui uute sammude õppimisega. Lisaks teeme aeg-ajalt ka väiksemaid rutiine. Peamiselt tegeletakse lindy hopiga, sekka ka teisi svingtanstu liike. 
 
2018.aasta kevadhooaeg:
* Tunnid algavad 15.jaanuaril.
* Tunnid on KAKS korda NÄDALAS. Esmaspäeviti kell 20:00-21 (Ingmar-Maie ja vahel ka Liis) ning kolmapäeviti kell 20-21 (Tõnis ja Mari). NB! Mõlema tunni ees on pool tundi sotsiaalse tantsu aega.
* Tunnid toimuvad Forseliuse kooli saalis IV korrusel.
* Kesktaseme tundide hind on ühes kuus 45 eurot (jaanuaris 40 eurot); periood jaanuar kuni mai lõpp 150 eurot. Ühe tunni kaupa makstes on korra hind 7€.
* Kui soovid osaleda lisaks jätkajate tundides, siis selle eest lisaks maksma ei pea. Ent pea silmas, et oleksid valmis tundided kohanduma rolliga (olenevalt kas kohal on rohkem juhtijaid või järgijaid).
* Anna oma huvist teada maie.saarkivi@gmail.com

Soovitame sulle veel

Tantsuklubi Tartu Swing

õik tantsuklubi Tartu Swing õpetajad töötavad vabatahtlikkuse alusel ja kursustest saadud tasu kasutame trenniruumide rendiks, pidude ja laagrite korraldamiseks, välisõpetajatele tasumiseks ja enesetäienduseks.