Kesktase

Swingtantsude kesktaseme tunnid on mõeldud neile, kes on läbinud jätkajate kursused. Tundides töötame nii põhielementide lihvimisega, musikaalsuse kui uute sammude õppimisega. Lisaks teeme aeg-ajalt ka väiksemaid rutiine. 2020.aasta  sügise plaan on pigem selline, et esmaspäeviti õpime uusi elemente jne ning kolmapäeval erinevaid rutiinnijuppe ja rütme ja veidi tagasi ka baasi juurde. NB! Kolmapäevane tund toimub koos jätkajad II grupiga.
2020.aasta sügishooaeg:
* Tunnid algavad 7.septembril
* Tunnid on KAKS korda NÄDALAS. Esmaspäeviti kell 19:30-20:45 (peamiselt Maie ja Ingmar) ning neljapäeviti kell 19:00-20:00 (Maie-Ingmar ja erinevad juhendajad).
* Tunnid toimuvad Kastani 48, Samelini maja (sisenemine hoovi poolt, II korruse saal)
* Kesktaseme tundide hind on ühes kuus 45 eurot; periood jaanuar kuni mai 150 eurot. Kui käid ühe korra nädalas, siis on perioodi hind 80€. Ühe tunni kaupa makstes on korra hind 8€.
* Kui soovid osaleda lisaks jätkajate tundides, siis selle eest lisaks maksma ei pea. Ent pea silmas, et oleksid valmis tundided kohanduma rolliga (olenevalt kas kohal on rohkem juhtijaid või järgijaid).
* Anna oma huvist teada maie.saarkivi@gmail.com
Tantsuklubi Tartu Swing

Kõik tantsuklubi Tartu Swing õpetajad töötavad vabatahtlikkuse alusel ja kursustest saadud tasu kasutame trenniruumide rendiks, pidude ja laagrite korraldamiseks, välisõpetajatele tasumiseks ja enesetäienduseks.