Kesktase

Swingtantsude kesktaseme tunnid on mõeldud neile, kes on läbinud jätkajate kursused. Tundides töötame nii põhielementide lihvimisega, musikaalsuse kui uute sammude õppimisega. Lisaks teeme aeg-ajalt ka väiksemaid rutiine. 2019.aasta sügisene plaan on pigem selline, et kolmapäevases tunnis õpime uusi asju ning esmaspäevase tunni pühendame pigem kordamisele ja lihvimisele.
2019.aasta sügishooaeg:
* Tunnid algavad 9.septembril.
* Tunnid on KAKS korda NÄDALAS. Esmaspäeviti kell 19:50-21:00 (erinevad juhendajad) ning kolmapäeviti kell 19:55-21:00 (erinevad juhendajad).
* Tunnid toimuvad Forseliuse kooli saalis IV korrusel.
* Kesktaseme tundide hind on ühes kuus 45 eurot (septembris ja detsembris 40 eurot); periood september kuni detsember 140 eurot. Ühe tunni kaupa makstes on korra hind 7€.
* Kui soovid osaleda lisaks jätkajate tundides, siis selle eest lisaks maksma ei pea. Ent pea silmas, et oleksid valmis tundided kohanduma rolliga (olenevalt kas kohal on rohkem juhtijaid või järgijaid).
* Anna oma huvist teada liis.lainemae@gmail.com.
Tantsuklubi Tartu Swing

Kõik tantsuklubi Tartu Swing õpetajad töötavad vabatahtlikkuse alusel ja kursustest saadud tasu kasutame trenniruumide rendiks, pidude ja laagrite korraldamiseks, välisõpetajatele tasumiseks ja enesetäienduseks.