Pakume tantsurõõmu Tartus

Swingtantsud on need, mis meil südame kiiremini põksuma panevad. Eelkõige on see LINDY HOP, millega süvendatult tegeleme. Aga nuusutame ka BALBOAD, BLUESI, SHAGI ja CHARLESTONI. Viime läbi tantsukursuseid, teeme tantsutunde, korraldame laagreid ja pidusid. Tule meie kogukonda!

 

Algkursused

Algkursused on võti swingtantsu maailma. Korraldame vähemalt kaks korda aastas algkursuseid, kus saad selgeks esimesed sammud ning Sinu ees avaneb uus ja põnev maailm.

Vaata lähemalt

Tantsutunnid

Algkursuse läbinud saavad hakata tantsuelementide puzzlet kokku panema meie jätkajatele või kesktasemele suunatud tundides. Toimuvad ka soolotunnid ning drop-in tantsutunnid.

Vaata lähemalt

Privaattunnid

Kui tahad lindy hopiga tutvust teha privaatsemalt või arendada enda oskuseid kiiremini, siis privaattunnid on kindlasti abiks. Samuti aitame sisustada teie pidu oma esinemise ja tantsuõpetusega.

Rohkem infot

lindy hop

LINDY HOP

Lindy hop on Ameerikast pärit tants, mis sündis Harlemis 1920ndatel. Tänapäeval on maailmas tuhandeid, kes seda tantsu ja muusikat kalliks peavad.

TUNNID, PEOD ja SUVELAAGRID

Kui oled sõrme juba swingtantsudele andnud, avaneb maailm, mis on täis uusi põnevaid kohtumisi, tantsuõhtuid ning õppimisvõimalusi maailma parimate tantsuõpetajate käe all. Aga mis peamine: tantsulust on see, mis meid kokku toob!

SWINGTANTSUD TOOVAD TARTUS SINUNI

Oleme kõik lindy hopi suured sõbrad:)

Ingmar

INGMAR

 

Liis

LIIS

 

Lili

LILI

 

Maie

MAIE

 

BRIT

TÕNIS

 

Meie talvekarussell Emajõel

Tartu Summer Swing 2017 viimane tund

Meie kontaktid

Info tundide, pidude, laagrite ning saali rendi kohta:

Ingmar +372 56 631133
Maie +372 56672603
Lili +372 5100967
Liis +372 56480065

Kirjuta meile:
swingtartu@gmail.com

Kirjuta meileVÕTA MEIEGA KONTAKTI

 Kirjuta või helista, uuri erinevate tantsuvõimaluste kohta. Registreeru algkursusele. Või tule hoopis järgmisele peole!