Klubist

Meie tantsuklubi eesmärgiks on swingtantsude ja sellega seonduva kultuuri populariseerimine. MTÜ Tantsuklubi Tartu Swingi lõid 2015.aasta jaanuaris seitse swingisõltlast, kes soovisid, et see tants Tartust ei kaoks.

Mis see swing siis on? Üks kultuur, muusika, tants. Mitmeid erinevaid tantse. Meie oleme rohkem pühendunud LINDY HOPile. Aga mis see lindy hop on? Vaata kaasakiskuvat Carsie Blanton videot, kus äge Peter Loggins tantsu lööb!

Ühe populaarseima swingtantsu arengust annab ülevaate tänuavaldusena loodud koomiline tantsu-seade The Evolution of Lindy Hop ja selle kõik seletab rohkem lahti The Evolution of Lindy Hop: A Compilation of Clips (vt ka 2-in-1).

Mis teoskil?

  • 2023. a. talv-kevad perioodil viime läbi swingtantsu tunde nii algajatele (registreeru kursustele!), jätkajatele kui edasijõudnutele. Soolo jazz tund on nii algajatele kui edasijõudnumatele.
  • Kord kuus korraldame swingtantsuõhtuid koostöös Elutoaga Lava Taga kõigile huvilistele (kui viirusolukord lubab).
  • Planeerime järgmisi suuremaid üritusi: jaanuari lõpus klubi sünnipäev ja ehk ka suvel Tartu Summer Swing (elame-näeme!).
  • Osaleme siin ja seal, organiseerime seda ja teist, kõik abinõud on pühendatud eesmärgile – jälgi meie Facebooki lehte!

Trennivabadel aegadel pakume oma 140-ruutmeetrilist saali ka huvilistele väljarentimiseks. Hinnakirja hind 25€ tund, alates kell 18 on tunni hinnaks 30€.