Algkursus

Uus swingtantsude (Lindy Hop) algkursus alustab 2021. aasta septembris (registreerumine siin):

Kestvus: 9. september kuni 16. detsember (kokku 15 korda)

Hind: 90 eur üksikosalejale, 140 eur paarile

Aeg: neljapäeviti kell 18.30-19:45

Koht: Kastani 48, Samelini maja (sisenemine hoovi poolt, II korruse saal)

Juhendajad: Mari ja Tõnis

Esimene tund on meil proovitund, kus need, kes ei ole veel selgusele jõudnud swingtantsu võludes, saavad proovida ja hiljem otsustada kursusel osalemise või mitteosalemise. Esimeses tunnis osalemine on tasuta!

Tule partneriga – swing on enamasti paaristants. Kui aga tantsuhuvilist paarilist pole, registreeru ikka.

Pea silmas, et:

Kõigi osalejate turvalisuse tagamiseks on kursusest võimalik osa võtta vaid covid19 vastast vaktsineerimistõendit esitades või negatiivset covid19 testitulemust esitades.

– Tantsutundides on viiruse kõrge leviku perioodil soovitatav kanda maski. Maski kandmise nõude kehtestamise osas lähtume riiklikest piirangutest.

– Tantsutundidest ei ole lubatud osa võtta, kui osalejal esineb külmetushaiguse sümptomeid või kui ollakse kokku puutunud covid19 positiivse isikuga. 

Üksikute järgijate või juhtijate kohtade arv kursusel on limiteeritud, võimalusel palume registreeruda koos partneriga.

Enne kursuseid võib tekkida ootenimekiri üksikutest juhtijatest või järgijatest; anname Sulle teada nii pea kui võimalik, kui Su koht kursusel on kindel.

Peame mainima veel, et:

Kohtade arv kursusel on piiratud ka ruumi suuruse tõttu. Kui huvilisi on rohkem kui kohti, siis eelise saavad varem tasu maksnud ning partneriga registreerujad.

Partneriga registreerujate puhul ootame, et üks partneritest osaleb terve kursuse vältel juhtija ja teine järgija rollis.

Registreerumine ja tasumine

Kursusel osalemiseks registreeri end (ja oma paarilist) lehel Swingtantsude algkursustele registreerumine.

Kinnituse osalemiseks saadab tantsuklubi Sinu meilile. Seejärel ootame kursusetasu maksmist MTÜ pangaarvele (kas soovi korral kohe või siis peale esimest proovitundi):

MTÜ pangaarve rekvisiidid leiab kontaktandmete lehelt.

Väljale Selgitus: kirjutada Swingi algkursus, osaleja nimi, paarilise nimi.

Õpilastele ja tudengitele vanuses kuni 26 aastat on võimalik soodustus ja kursusetasu tasumine kahes osas. Küsi lisainfot.

NB! Kursus toimub senikaua kui riiklikud piirangud seoses viiruse levikuga seda võimaldavad. Juhul kui piirangute tõttu peab kursuse ajutiselt katkestama, jätkuvad tunnid viirusolukorra leevenedes ja kursusel ette nähtud tunnid saavad peetud. Kursusetasusid ei tagastata.

 

Mida veel silmas pidada?

  • Tundides käime mugava riietusega ja kindlasti madala, mittemääriva tallaga jalatsitega. Ideaalsed on valge tallaga tennised või madalad nahktallaga kingad.
  • Tundides vahetame tihti partnereid. Ühelt poolt kuulub see swingtantsude kultuuri juurde, teisalt õpid Sa sel moel palju kiiremini. NB! 2020 sügisel algavatel kursustel teeme vahetust harvem ja puhastame partnerite vahetuse ajal ka käsi.
  • Kord kuus (või isegi tihedamini) korraldame swingtantsupidusid, kuhu ootame kõiki tantsima ja harjutama. Mida enam õpitut rakendad, seda kiiremini paremaks tantsijaks saad.
  • Õpime swingtantse, et oleks mõnus erinevatel sündmustel tantsida. Swingipidusid korraldame nii ise kui käime teistel pidudel kõik koos tantsimas.

Kõik tantsuklubi Tartu Swing õpetajad töötavad vabatahtlikkuse alusel ja kursustest saadud tasu kasutame trenniruumide rendiks, pidude ja laagrite korraldamiseks, välisõpetajatele tasumiseks ja enesetäienduseks.