Lindy hop jätkajad II

Antud kursus on suunatud tantsijate algatus-, enesekindluse- ja enesearengu võimestamisele. 
Kursus on mõeldud inimestele, kellel on aktiivne huvi oma tantsuoskuste arendamise vastu. Sellele kursusele osalemiseks peaksid teadma oma põhilisi lindy hop'i figuure: standardelemente 6- ja 8-löögiliste põhissammudega (aeglaste sammudega, kolmiksammudega ja kickidega) ning standardelemente Charlestonis. Sa peaksid end kolmiksammudega mugavalt tundma keskmise tempoga tantsimisel. Sul peaks olema kas teadmine või kui sul pole teadmist, siis peaksid tähtsustama pulssi/groove'i, raami, ühenduse, inertsi olemasolu ning olema võimeline improviseerima koos partneriga. Ideaalis osaled sa regulaarselt tantsuõhtutel ja võtad osa lindy hop'i rahvusvahelistest festivalidest.
 
Kursuse eesmärk on arendada oskusi, mis on vajalikud enesekindlalt osalemiseks lindy hopi "Mix and Match" võistlusel (soojendusvoor, esimene aeglasema muusikaga voor, teine kiirema muusikaga voor, kõik-tantsivad voor).
 
Kursus algab ühiselt vajalike oskuste tuvastamisega: võistluste videote ülevaatamise ja tuvastamisega, mida rühm juba oskab ja mida mitte. Oskused tuvastatud, palutakse kursusel osalevatel soovijatel välja töötada tund, mis aitab arendada üht oskust. Seejärel viivad soovijad kursuse käigus läbi väljatöötatud tunni (kuupäeval kursuse osalejatega kokkuleppel). Samuti koordineerime saali kasutamist harjutamiseks sessioonijuhendajatega, kui neil pole selle jaoks oma ruumi.
 
NB! Kui soovid sellel kursusel osaleda, kuid ei soovi tundi juhtida, siis oled samuti väga teretulnud.
 
2023. aasta sügishooajal:
 • Tunnid toimuvad meie tantsusaalis esmaspäeviti kell 19.30.
 • Tehnikatundi viivad läbi Kristina ja Alex.
 •  Tundide hinnad:
  - terve periood 4. septembrist kuni 18. detsembrini 130 €, täiskohaga õppivale tudengile 110 €;
  - ühe tunni kaupa tasudes 12 € tund, tasumine kohepeal enne tunni algust sularahas; samas pane tähele, et tegemist on jätkutundidega, kus tunnid baseeruvad tihti eelmiste kordade materjalidel; 
  - mitme tunni valikul vaata võimalusi siit. 

Lisainfo:

 • Oluline kindlasti kanda vahetusjalatseid! Kui need ununevad, saab osaleda sokkides või paljajalu.
 • Kui Sul on haigustunnused, siis palun jää koju. 

Kõik tantsuklubi Tartu Swing õpetajad töötavad vabatahtlikkuse alusel ja kursustest saadud tasu kasutame trenniruumide rendiks, pidude ja laagrite korraldamiseks, välisõpetajatele tasumiseks ja enesetäienduseks.