Lindy hop jätkajad II

 
See tund on mõeldud tantsijatele, kellel on juba üsna suur figuuri-sõnavara (oled juba tuttav kõigi või peaaegu kõigi figuuridega Jätkajad I kursuselt). Selles tunnis me vaatame üle nii figuure, mida Tartu kogukonnas sageli kasutatakse, kui ka õpime figuure, mida meie kogukonnas nii palju ei kasutata (sh sageli kasutatavate figuuride variatsioone). Mõlemal juhul püüame uurida oma olemasolevaid harjumusi ja seda, kuidas figuuride teostamise viise kohendades saame parandada oma tantsimist.
 
2024. aasta kevadhooajal:
 • Tunnid toimuvad meie tantsusaalis teisipäeviti kell 19.15-20.15.
 • Tundi viivad läbi Kristina ja Alex.
 •  Tundide hinnad:
  - terve periood 5. veebruarist kuni 21. maini 130 €, täiskohaga õppivale tudengile 110 €;
  - ühe tunni kaupa tasudes 12 € tund, tasumine kohepeal enne tunni algust sularahas; samas pane tähele, et tegemist on jätkutundidega, kus tunnid baseeruvad tihti eelmiste kordade materjalidel; 
  - mitme tunni valikul vaata võimalusi siit. 

Lisainfo:

 • Tundides osalemise kinnitavad juhendajad. Grupi dünaamikat silmas pidades võivad juhendajad paluda Sul osaleda Jätkajad I tundides.
 • Oluline kindlasti kanda vahetusjalatseid! Kui need ununevad, saab osaleda sokkides või paljajalu.
 • Kui Sul on haigustunnused, siis palun jää koju. 

 

ENGLISH

This class is for dancers whose figure-vocabulary is already quite large (you are already familiar with all or almost all the figures from Jätkajad I). In this class we will both revisit figures commonly used within the Tartu community, and learn figures which are not used so much within our community (including variations on the more commonly used figures). In both cases, we aim to interrogate our existing habits, and how adjustments to the way we do our figures can enhance our dancing.

Kõik tantsuklubi Tartu Swing õpetajad töötavad vabatahtlikkuse alusel ja kursustest saadud tasu kasutame trenniruumide rendiks, pidude ja laagrite korraldamiseks, välisõpetajatele tasumiseks ja enesetäienduseks.